PoMOC w reklamie

Chcesz budować swoją markę i rozpoznawalność na rynku?

Czujesz, że nikt Cię nie dostrzega?

Odpowiedź nigdy nie jest prosta. Żeby zaistnieć trzeba systematyczności i konsekwencji. W innym razie Twoje miejsce szybko zajmie konkurencja. Jedną z form promocji i wzmacniania wizerunku firmy, jest wykorzystywanie upominków reklamowych. Dlaczego? Podarunek wzbudza w odbiorcy pozytywne emocje, pomaga skrócić dystans i buduje atmosferę porozumienia.

Upominki reklamowe.

Każdy drobiazg, gadżet, artykuł codziennego użytku, z naniesionym firmowym logo, latami przypomina o firmie. I to nie tylko osobie obdarowanej, ale wszystkim, którzy widzą umieszczone na upominku logo (artykule biurowym, koszulce, torbie na ulicy czy gustownym ozdobnym bibelocie).

Od lat docenia je biznes na całym świecie. Systematycznie obserwuje się wzrost sprzedaży artykułów reklamowych. Dopóki będą miały miejsce spotkania, rozmowy handlowe i negocjacje, dopóty będzie istniała potrzeba ich wspierania.

Mają ogromną siłę bezpośredniego oddziaływania na klienta.

Są jedyną formą reklamy, która ma dla odbiorcy wymierną namacalną wartość. Klienta, którego cieszy upominek łatwiej przekonać, gdyż czuje się wyróżniony i osobiście zobowiązany.

Jak wybrać najskuteczniejszy upominek reklamowy?

Skontaktuj się z nami! Jesteśmy skuteczni w działaniu od ponad 25 lat! Pomożemy Ci wybrać najlepsze artykuły do promowania Twojej firmy!

Zamówienia

PIUMA REKLAMA Mirosław Krawczyk
ul. Graniczna 2,   45-587 Opole

tel.fax: 77/ 456 60 67
77 /454 46 73
tel. kom. 603 777 512
tel. kom. 605 446 735

e-mail: piuma@piuma.pl