Usługi znakowania

Znakowanie na zakupionych u nas produktach wykonujemy wszystkimi dostępnymi technikami, takimi jak: tampodruk, sitodruk, tłoczenie, laser, haft, flock, flex. Zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem, każdemu Klientowi z przyjemnością pomożemy dobrać najbardziej właściwą technikę znakowania.

TAMPODRUK

Najbardziej rozpowszechniona technika wielobarwnego druku na małych przedmiotach z tworzywa sztucznego, drewna, szkła i metalu, takich jak: długopisy, breloki, kalkulatory, zegary itp.
Zalety: umożliwia wykonanie nadruku na artykułach o nierównych powierzchniach, możliwość użycia kilku kolorów, niska cena
Ograniczenia: maksymalna powierzchnia nadruku to 7 x 7cm, druk każdego koloru jest dodatkowo płatny.

SITODRUK

Populara technologia do druku wielobarwnego na dużych i płaskich powierzchniach, jak: odzież, parasole, flagi, torby reklamowe.
Zalety: duża powierzchnia nadruku, możliwość użycia kilku kolorów, pozwala na drukowanie prawie na każdej powierzchni (tkanina, papier, folia, tworzywo sztuczne, drewno)
Ograniczenia: możliwość drukowania tylko płaskich powierzchni, druk każdego koloru jest dodatkowo płatny.

NADRUK NA OKRĄGŁO

Technika stosowana do znakowania przedmiotów okrągłych, takich jak długopis, kubek. Nadruk na okrągło pozwala na zwiększenie pola nadruku na przedmiocie i wykonanie nadruku po pełnym obwodzie przedmiotu. Dzięki temu przedmiot – np. długopis – może być nośnikiem rozbudowanych informacji i staje się atrakcyjnym narzędziem komunikacji marketingowej.
Zalety: maksymalne wykorzystanie okrągłych powierzchni do drukowania, niemożliwe do uzyskania tampodrukiem lub sitodrukiem

GRAWER LASEROWY

To precyzyjna i trwała metoda znakowania metalowych, drewnianych, szklanych i skórzanych przedmiotów. Grawer laserowy wprawdzie uniemożliwia stosowanie kolorów, ale przedmioty grawerowane „szlachetnieją” i wyglądają bardzo elegancko.
Zalety: „dożywotnia” trwałość, duża precyzja wykonania szczegółów, efektowny wygląd

Ograniczenia: brak możliwości grawerowania w kolorze, kolor znakowania uzależniony jest od materiału z jakiego jest wykonany przedmiot

 

TERMODRUK

Technika stosowana do znakowania bądź personalizacji wyrobów skórzanych lub skóropodobnych, takich jak, kalendarze, portfele, teczki. Poza bezbarwną formą tłoczenia istnieje możliwość wtłaczania metalicznej folii, dającej niepowtarzalny efekt, nie do uzyskania inną metodą.
Zalety: „dożywotnia” trwałość, wysokie walory estetyczne
Ograniczenia: brak możliwości tłoczenia w kolorze, wytłoczone wzory z dużą ilością szczegółów tracą na czytelności

 

HAFT KOMPUTEROWY

Jest najwyższej klasy metodą znakowania tekstyliów reklamowych, czyli koszulek, toreb, czapek itp. za pomocą nowoczesnych, sterowanych komputerowo urządzeń, co daje pełną powtarzalność wzorów.
Zalety: najtrwalsza metoda znakowania odzieży, ekskluzywny wygląd, możliwość użycia bardzo wielu kolorów, co nie wpływa na wzrost ceny
Ograniczenia: haft wykonuje się raczej na małych powierzchniach, niemożliwe jest wyhaftowanie skomplikowanych wzorów z dużą ilością szczegółów i ceni, np. zdjęcia

 

FLOCK

Najnowsza technika zdobienia i znakowania wszelkiego rodzaju tekstyliów, takich jak: koszulki, kurtki, czapki, torby itp. Flock to niezwykle przyjemny w dotyku materiał, do złudzenia przypominający aksamit bądź welur. Wykonane z niego wzory są wypukłe, co nadaje im wrażenie przestrzenności i ekskluzywności.
Zalety: duża trwałość, możliwość użycia wielu kolorów, brak kosztów przygotowalni, co umożliwia wykonanie nawet jednostkowych wzorów (np.numery/nazwiska na koszulach drużyny sportowej), idealnie pokrywa ciemne materiały
Ograniczenia: trudno wykonać skomplikowane i drobne wzory, nie ma możliwości stosowania przejść tonalnych

 

Znakowania wykonujemy na podstawie otrzymanych od Państwa materiałów. Pliki powinny być przygotowane w programach:
• Corel Draw wersja 15.0 lub niższa
• Adobe Ilustrator wersja 8.0 lub niższa
• Photoshop wersja CS2 lub niższa
lub w formacie
• Eps wersja 8.0 lub niższa